Filtruj

Praca Monter Instalacji

Poszukujemy montera klimatyzacji do pracy na terenie Lublina

WENTEKWENTEK
Lublin

Poszukujemy montera klimatyzacji do pracy na terenie Lublina i okolic.Nasza firma specjalizuje się w montażu systemów wentylacyjnych, rekuperacyjnych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Oferujemy wsparcie dla firm oraz domów prywatnych. Zajmujemy się projektowaniem, instalacją oraz serwisem, a także...

25.04.202425.04.2024

MONTER SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH (OFERTA DLA OSOBY PO ZAKOŃCZONYM STAŻU)

Radziejów

Zakres obowiązków: montaż instalacji sanitarnych Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B...

24.04.202424.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Nawiążemy współpracę z brygadą monterów / hydraulików Małopolska Śląsk

PATRYKPATRYK
Andrychów

Nawiążemy współpracę z brygadą monterów / hydraulików w zakresie realizacji zleceń związanych z instalacjami grzewczymi oraz sanitarnymi na terenie Śląska i Małopolski. Zajmujemy się realizacją: Instalacji co, wod-kan Przyłączy gazowych Montażu klimatyzacji Montażu wentylacji (rekuperacji) Mon...

19.04.202419.04.2024