Filtruj

Praca Monter Kanalizacji - Chrząstowice

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER KANALIZACJI ZEWNĘTRZNEJ

PAWLIK GRZEGORZ, PAWLIK JAROSŁAW GRZEŚPOL FIRMA USŁUGOWO - BUDOWLANA S. C.PAWLIK GRZEGORZ, PAWLIK JAROSŁAW GRZEŚPOL FIRMA USŁUGOWO - BUDOWLANA S. C.
Chrząstowice

Zakres obowiązków: Układanie rur instalacji wodno-kanalizacyjnych w gotowych wykopach. Możliwość przyuczenia. Umowa o pracę na okres próbny na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00 na pełny etat w Pszczynie. Pracodawca zapewnia dojazd z Chrząstowic...

02.07.202402.07.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER INSTALACJI WODNO KANALIZACYJNYCH ZEWNĘTRZNYCH

KLISZ SP. Z O.O.KLISZ SP. Z O.O.
Dębska Kuźnia

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji zewnętrznych od-kan i gaz. na teranie powiatu opolskiego. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - PRAWO JAZDY B umiejętność - Komunikatywność umiejętność - Czytanie projektów budowlanych Umiejętność: Montaż instalacji wodnej zewnętrznej,...

01.07.202401.07.2024

Praca montera zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnej

ARKADIUSZARKADIUSZ
Zawadzkie

Zatrudnię montera sieci wodno-kanalizacyjnej. Praca w firmie drogowe zajmującej się budową dróg, chodników, mostów i kanalizacji. Praca na terenie Gminy Zawadzkie. Umowa o pracę. Oferowane średnie wynagrodzenie to ok 6.000 zł netto. Całość wynagrodzenia podlega oskładkowaniu. Zainteresowane osoby pr...

20.06.202420.06.2024