Filtruj

Praca Monter Kanalizacji - Łódź

1-3 z 3 ofert pracy

Monter wod-kan / Hydraulik, sieci zewnętrzne

nowa oferta
PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.
Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca przy : - kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieciach wodociągowych oraz cieplnych. - cięcie i podłączanie rur. WYMAGANIA: dyspozycyjność, samodzilność, doświadzcenie OFERUJEMY: zapraszamy do kontaktu warto zadwonić i umowic na spotkanie...

30.05.202430.05.2024

nowa oferta
Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca przy: - kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieciach wodociągowych oraz cieplnych. - cięcie i podłączanie rur. WYMAGANIA: dyspozycyjność, samodzilność, doświadzcenie OFERUJEMY: zapraszamy do kontaktu warto zadwonić i umowic na spotkanie...

29.05.202429.05.2024

Łódź, od zaraz. Monter wod-kan / Hydraulik, sieci zewnętrzne

ALDONAALDONA
Łódź

Dzwoń jak masz czas, pisz SMS „wod-kan Łódź” oraz znajdziesz nas na WhatsApp. Polska firma z Łodzi, zajmująca się instalacjami zewnętrznymi, zatrudni Montera wod-kan (sieci zewnętrzne)/Hydraulika, Instalatora. Mogą być brygady, podwykonawcy – stawka do ustalenia. Zatrudnienie bez agencji. Pr...

21.05.202421.05.2024