Filtruj

Praca Monter Klimatyzacji - Ostrowiec Świętokrzyski

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik montera klimatyzacji

P.H.U. M-SYSTEMP.H.U. M-SYSTEM
Ostrowiec Świętokrzyski

Firma P.H.U. M-SYSTEM z siedzibą w Ostrowcu Św. w poszukuje:Pomocnik montera/serwisanta klimatyzacjiWymagania:Prawo jazdy kat. BZaangażowanie w naukę i rozwójUmiejętność pracy w zespoleDoświadczenie w pracach instalacyjno - serwisowych będzie dodatkowym atutemDoświadczenie w montażu klimatyzacji, po...

06.09.202406.09.2024

MONTER INSTALACJI KLIMATYZACYJNYCH I CHŁODNICZYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY

Numer oferty: StPr/24/1240Obowiązki:Instalacja urządzeń chłodniczych i klimatyzacji, serwis i konserwacja. Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:obsługa elektronarzędziWykształcenie:średnie zawodowePozostałe wymagania:Uprawnienia SEP G1 E i G2 E, F-Gazy. Mile widziane doświadczeni...

06.08.202406.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

P.H.U. M-SYSTEM WIESŁAWA WOŚP.H.U. M-SYSTEM WIESŁAWA WOŚ

Zakres obowiązków: Instalacja urządzeń chłodniczych i klimatyzacji, serwis i konserwacja. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe umiejętność - obsługa elektronarzędzi Uprawnienia SEP G1 E i G2 E, F-Gazy. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Możliwość przyuczenia do zaw...