Filtruj

Praca Monter Konstrukcji Stalowych - Kamienna

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Skarżysko-Kamienna

Numer oferty: StPr/24/0461Obowiązki:montowanie konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją i rysunkiem technicznym,wstępna kontrola jakości produktuWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:znajomość rysunku technicznegoWykształcenie: średnie zawodowe zasadnicze zawodowe Pozostałe wy...

01.06.202401.06.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

ŚLUSARZ - MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (O)

nowa oferta
GRAND SP. Z O.O.GRAND SP. Z O.O.
Niedomice

Zakres obowiązków: 1) przygotowanie elementów pojedynczych (blach i profili) do celów montażu stalowych elementów konstrukcyjnych poprzez ich obróbkę za pomocą typowych procesów cięcia, wiercenia, szlifowania itd. itp.; 2) składanie stalowych elementów wysyłkowych na podstawie dokumentacji projektow...

03.06.202403.06.2024