Filtruj

Praca Monter Mechanik - Gorzów Wielkopolski

1-3 z 3 ofert pracy

Monter - mechanik

NADAX-AUTOMATIONNADAX-AUTOMATION
Gorzów Wielkopolski

Firma Nadax poszukuje monterów w branży automotive do prowadzenie prac montażowych zgodnych z dokumentacją. Monter - mechanik Obowiązki wykonywanie prac monterskich i mechanicznych zgodnie z przekazaną dokumentacją techniczną, przeprowadzanie testów, dokonywanie drobnych napraw niezbędnych podczas m...

08.04.202408.04.2024

Mechanik/ Monter mechanik

ENERGOREM GORZÓW SP. Z O.O.ENERGOREM GORZÓW SP. Z O.O.

Zadania: · Montaż części i zespołów urządzeń zgodnie z rysunkiem i listą części · Diagnoza urządzeń w celu identyfikacji potencjalnych uszkodzeń · Wymiana części lub podzespołów · Naprawy zaworów, pomp, wentylatorów · Przeglądy i serwis urządzeń Współpraca z pozostałymi członkami brygad montaż...

18.01.202418.01.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter automatyki przemysłowej

Zadania: · Montaż urządzeń i tras pomiarowych z zakresu automatyki przemysłowej · Montaż aparatury kontrolno-pomiarowej · Naprawa urządzeń AKPiA · Przeglądy i serwis urządzeń Współpraca z pozostałymi członkami brygad montażowych. · Wyjazdysłużbowe. Wymagania: · Chęć do pracy i zaangażowanie ...

10.01.202410.01.2024