Filtruj

Praca Monter Okien - Ryki

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER / SKŁADACZ OKIEN

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Ryki

Numer oferty: StPr/24/0199Obowiązki:Wykonywanie pomiarów otworów okiennych i drzwiowych, przygotowywanie montażu.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:podstawoweWymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:umiejętność pracy w zespoleWymagania pożądane:Wykształcenie: zasadnicze zawodowe średn...

13.04.202413.04.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

PUMAR -1 SP. J.PUMAR -1 SP. J.
Ryki

Zakres obowiązków: Wykonywanie pomiarów otworów okiennych i drzwiowych, przygotowywanie montażu. Wymagania: wykształcenie - podstawowe wykształcenie - średnie zawodowe wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - umiejętność pracy w zespole sumienność, rzetelność, odpowiedzialność...

10.04.202410.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter / składacz okien

“PUMAR -1” SP. J.“PUMAR -1” SP. J.
Ryki

Wykonywanie pomiarów otworów okiennych i drzwiowych, przygotowywanie montażu....