Filtruj

Praca Monter Paneli - Gdańsk

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię monterów ogrodzenia

Gdańsk

Twój zakres obowiązków Montaż różnego rodzaju ogrodzeń, takich jak siatka, płotki drewniane, panele metalowe czy elementy betonowe. Przygotowywanie terenu pod montaż ogrodzenia, w tym np. ustawianie słupów, wykopanie dołów czy przygotowanie podłoża. Montaż bram i furtki w ogrodzeniu oraz ich automat...

13.05.202413.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER OGRODZEŃ

FASTHOUSE SERVICE SP. Z O.O.FASTHOUSE SERVICE SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Montaż ogrodzeń metalowych, drewnianych i PCV. Przygotowywanie miejsca pod montaż ogrodzenia. Montaż słupków i paneli ogrodzeniowych oraz bram i furtek, prace związane z betonowaniem fundamentów słupków. Przycinanie, malowanie i impregnacja elementów ogrodzenia, serwisowanie i nap...

08.05.202408.05.2024

MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAIKI

ZAKŁADY PRODUKCYJNO HANDLOWE ELREM SP. Z O.O.ZAKŁADY PRODUKCYJNO HANDLOWE ELREM SP. Z O.O.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Montaż paneli fotowoltaicznych. Możliwość pracy na terenie Trójmiasta, Polski i za granicą. Praca od poniedziałku do piątku. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach 7-15. Wymagania: wykształcenie - podstawowe sprawność fizyczna, mile widziane doświadczenie w pracy oraz upra...

22.04.202422.04.2024