Filtruj

Praca Monter Plyt G K - Częstochowa

Praca za granicą Monter Biernych Zabezpieczeń Przeciwpożarowych - Brandschutz

ISDM SOLUTIONS SP. Z O.O.ISDM SOLUTIONS SP. Z O.O.
Częstochowa

ISDM Solutions Sp. z o.o jest nowoczesna organizacją, stworzoną z pasji do ciągłego rozwoju członków zespołu połączonego z budowaniem sukcesu spółki. Zmiana branży, chęć zdobycia nowych doświadczeń zawodowych, poprawy jakości życia każdego kandydata jest traktowana przez nas z ogromną powagą. Szkole...

16.06.202416.06.2024

MONTER PŁYT WARSTWOWYCH I BLACH TRAPEZOWYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE LEKMONT ANDRZEJ PAWLIKOWSKIPRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE LEKMONT ANDRZEJ PAWLIKOWSKI
Częstochowa

Zakres obowiązków: Montaż obudowy z płyt warstwowych i lekkich konstrukcji stalowych. Praca na wysokości. Praca w Częstochowie i ościennych województwach. Możliwa również praca na terenie całej Polski. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B Praca na wysokości powyże...

20.05.202420.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Lakiernik, Piaskarz, Monter konstrukcji stalowych i płyt warstwowych

MACIEJMACIEJ
Kruszyna

Zatrudnię Osobę do pracy przy piaskowaniu i malowaniu konstrukcji stalowych oraz ich montażu Mile widziane doświadczenie oraz chęci do pracy, staranność w wykonywaniu swoich obowiązków. Oferujemy: Elastyczne godziny pracy Praca od poniedziałku do piątku Wynagrodzenie zależne od umiejętności...

22.02.202422.02.2024
od 4500 zł