Filtruj

Praca Monter Plyt Kartonowo Gipsowych - Bochnia

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER PŁYT KARTONOWO GIPSOWYCH - Praca w Szwajcarii!

SWISS RECRUITER SP. Z O.O.SWISS RECRUITER SP. Z O.O.
Bochnia

Wymagania- Minimum 3 lata doświadczenia na danym stanowisku- Język niemiecki w stopniu komunikatywnym- SamochódOferujemy-Szwajcarska pełna umowa o pracę z pełnymi świadczeniami socjalno - emerytalnymi-Stawka brutto: od 33 do 38 CHF / godz. + dieta dzienna 13-18 CHF-Organizacje zakwaterowania-Praca d...

08.04.202408.04.2024

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH

MIROSŁAW KWAŚNY KOMFORT DOM-FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANAMIROSŁAW KWAŚNY KOMFORT DOM-FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA
Brzesko

Zakres obowiązków: Montaż płyt kartonowo gipsowych. Praca na terenie Małopolski oraz woj. śląskiego, pracodawca zapewnia transport. Wymagania: wykształcenie - podstawowe Istnieje możliwość przyuczenia do wykonywania pracy na wskazanym stanowisku....

22.04.202422.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0187 s