Filtruj

Praca Monter Rolet - Zamieście

Wynagrodzenie
Odległość od miasta

MONTER ROLET, MONTER MOSKITIER, PAKOWACZ KARNISZY OFPR/24/0796

JÓZEF KUREK KARPOL PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWEJÓZEF KUREK KARPOL PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE
Zamieście

Zakres obowiązków: Realizacja harmonogramu prac. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i przestrzeganie BHP. Miejsce pracy: 34-650 Zamieście 165. System pracy - dwie zmiany - praca w godz. 7:00-15:00-23:00. Wymagania: wykształcenie - średnie ogólnokształcące wykształcenie - średnie zawodowe wyk...

14.05.202414.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ/POMOCNIK MONTERA

NOVADOOR PIOTR ORZECHOWSKINOVADOOR PIOTR ORZECHOWSKI
Nowy Sącz

Zakres obowiązków: Montaż lub prace pomocnicze przy montażu stolarki otworowej i rolet. Prace pomocnicze przy budowie ogrodzeń i montażu bram. Praca na terenie Nowego Sącza i okolic w godz. 8.00-16.00. Kontakt tel. 692662535 lub e-mail: orzech@wp.pl Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne pods...

Montażysta Okien i Drzwi

ZDZISEKZDZISEK
Dobczyce

Firma ZPT PAJĄK zatrudni monterów OKIEN PCV Drzwi rolet mile widziane doświadczenia praca w okolicach Wieliczki Dobczyc Krakowa...

07.05.202407.05.2024
od 6000 zł