Filtruj

Praca Monter Rur - Bydgoszcz

1-2 z 2 ofert pracy

HYDRAULIK - INSTALATOR FONTANN(NR 1094)

KORRO PLUS JOANNA KOPEĆKORRO PLUS JOANNA KOPEĆ
Bydgoszcz

Zakres obowiązków: Montaż rur PE, skręcanych, łączonych elektrooporowo, łączenie rur PCV klejonych, kanalizacyjnych PCV, montaż pomp, praca na budowach. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe wykształcenie - średnie zawodowe zawód - Monter sieci i instalacji sanitarnych* umiejętność - prawo...

19.04.202419.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

praca MONTER INSTALACJI SANITARNYCH Niemcy

FOREIGN PERSONNEL SERVICEFOREIGN PERSONNEL SERVICE
Bydgoszcz

Praca dla montera instalacji sanitarnychlokalizacja: Rammingen (Bawaria)obowiązki:montaż i demontaż łazienekczęściowy i całkowity remontinstalacja urządzeń sanitarnych (toaleta, kran itp.)instalacja i wymiana systemów grzewczych instalacja ogrzewania podłogowegoukładanie rur do ciepłej wody, ścieków...

06.02.202406.02.2024