Filtruj

Praca Monter Rur - Pajęczno

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER RUR (E)

AGENCJA PRACY PANPOLAGENCJA PRACY PANPOL
Pajęczno

PANPOL SP. Z O.O. ZOSTAŁA ZAŁOŻONA 7 SIERPNIA 1993 R. DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI ZATRUDNIENIA PROWADZIMY OD 21 CZERWCA 2005 R. NA PODSTAWIE CERTYFIKATU KRAZ NR 1670. POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY W HOLANDII W NASTĘPUJĄCYCH ZAWODACH: ELEKTRYK, HYDRAULIK, MONTER KONSTRUKCJI METALOWYCH, MONTER RUROCIĄGÓW, P...

07.09.202407.09.2024

MONTER RUROCIĄGÓW - HYDRAULIK

PATRY-SPAW JACEK PATRYARCHA USŁUGI SPAWALNICZEPATRY-SPAW JACEK PATRYARCHA USŁUGI SPAWALNICZE
Kluki

Zakres obowiązków: Obsługa elektronarzędzi, czyszczenie rur, prefabrykacja rurociągów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B uprawnienie - Obsługa podestów ruchomych przejezdnych umiejętność - DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY Chęci do pracy...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER RUROCIĄGÓW - BRYGADZISTA

Kluki

Zakres obowiązków: Obsługa elektronarzędzi, czyszczenie rur, prefabrykacja rurociągów. Organizacja i nadzór nad pracą podległych pracowników. Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP. Raportowanie prac i rozwiązywanie bieżących problemów. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnie...