Filtruj

Praca Monter Rusztowan - Włocławek

1-2 z 2 ofert pracy

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ RUE122/1049-518/24

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Włocławek

Numer oferty: StPr/24/1048Obowiązki:Pomoc w montażu oraz demontażu rusztowań. Praca fizyczna.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:PRACA W ZESPOLEWykształcenie:podstawowePozostałe wymagania:miejsce wykonywania pracy: według zleceń na terenie Polski, z uwagi na rodzaj pracy; praca ...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NIKO - VERONIKA HORDIIENKONIKO - VERONIKA HORDIIENKO
Włocławek

Zakres obowiązków: Pomoc w montażu oraz demontażu rusztowań. Praca fizyczna. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - PRACA W ZESPOLE miejsce wykonywania pracy: według zleceń na terenie Polski, z uwagi na rodzaj pracy; praca w godz. 07.00-15.00 oraz dni wolne...

30.04.202430.04.2024