Filtruj

Praca Monter Scian - Rzeszów

1-2 z 2 ofert pracy

Praca w Norwegii. Monter scian gipsowych/szklanych, sufitów, stolarz.

PIOTRPIOTR
Rzeszów

Ogłoszenie o Pracę w Norwegii bez pośrednika! Szukasz nowych wyzwań zawodowych i chcesz rozwijać swoje umiejętności w stabilnym, dynamicznie rozwijającym się środowisku? Dołącz do naszego zespołu w Norwegii! Nasza firma oferuje nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale również możliwość pracy nad int...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Szpachlarz / Monter płyt G/K – praca w Niemczech

nowa oferta
IN-SERV TEAM SP. Z O.O.IN-SERV TEAM SP. Z O.O.
Domatków

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż płyt G/K na ścianach i sufitach Szpachlowanie na poziomie Q3 Prace porządkowe WYMAGANIA: Doświadczenie w zawodzie min. 5 lat Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego na poziomie komunikatywnym Własne auto OFERUJEMY: Stawka 15-17 € /h NA RĘKĘ Zwrot kosztu przejazdu do N...

04.05.202404.05.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0360 s