Filtruj

Praca Monter Sieci I Urzadzen Telekomunikacyjnych - Majdan

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH

CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Majdan Sieniawski

Numer oferty: StPr/24/1048Obowiązki:- Montaż linii światłowodowych- wykonywanie przyłączy klienckich- usuwanie usterek i uszkodzeń infrastruktury kablowych i urządzeń sieci internetowychMiejsce pracy:woj. podkarpackie - Sieniawa, Adamówkawoj. lubelskie - TarnogródWymagania:Wymagania konieczne:Umieję...

28.08.202428.08.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową

FIRMA PBKOMP PAWEŁ BRZÓZKAFIRMA PBKOMP PAWEŁ BRZÓZKA

Zakres obowiązków: - Montaż linii światłowodowych - wykonywanie przyłączy klienckich - usuwanie usterek i uszkodzeń infrastruktury kablowych i urządzeń sieci internetowych Miejsce pracy: woj. podkarocakie - Sieniawa, Adamówka woj. lubekskie - tarnogród Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...