Filtruj

Praca Monter Sieci Wod Kan - Częstochowa

1-2 z 2 ofert pracy

Monter Sieci zew. wod-kan-(Brygadzista),Inżynier budowy/Częstochowa!

nowa oferta
AAS SP. Z O.O.AAS SP. Z O.O.
Częstochowa

Monter sieci zewnętrznych wod-kan-c.o., (Brygadzista), Inżynier budowy W Częstochowie, dla naszego klienta, lokalnej, stabilnej firmy cieszącej się uznaniem na rynku ruszamy z Nową Rekrutacją. Poszukujemy: Monter sieci zewnętrznych wod-kan-c.o. / Brygadzisty Zakres obowiązków: Praca przy montażu ...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter instalacji gazowych - hydraulik

ZAKŁAD INSTALACJI SIECI SANITARNYCH I TELETECHNICZNYCH S. C.ZAKŁAD INSTALACJI SIECI SANITARNYCH I TELETECHNICZNYCH S. C.
Częstochowa

Opis stanowiska:• usuwanie awarii gazowych w mieszkaniach (wymiana instalacji skręcanych na spawane) oraz CO, wod-kan.• naprawa instalacji gazowych• praca dodatkowa przy budowie rurociągów• przyjmę również całe brygady Wymagania:• doświadczenie w pracy przy gazociągach będzie dużym atutem• prawo jaz...

26.04.202426.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0354 s