Filtruj

Praca Monter Sieci Wod Kan - Gliwice

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MONTERA SIECI I INSTALACJI SANITARNYCH

AQINSTAL DAWID BERNATAQINSTAL DAWID BERNAT
Gliwice

Zakres obowiązków: Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia Wykształcenie: zawodowe; rok doświadczenia zawodowego; prawo jazdy kat.B; zakres obowiązków: montaż instalacji wod-kan; układanie ogrzewania podłogowego; drobne prace budowlane; jedna zmiana; miejs...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

PRACA Brukarstwo / roboty ziemne

SZYMONSZYMON
Pisarzowice

Firma Brukarska zatrudni pracownika na stanowisko. Brukarza, pomocnika brukarza, montera sieci wod. - kan. Operatora koparki, minikoparki. Oferujemy. *Uczciwe wynagrodzenie uzależnione od umiejętności. *Udział w realizacji ciekawych projektów. Wymagane umiejętności. *Prawojazdy kat. B. ! *Zaanga...

07.05.202407.05.2024
od 25 zł

PRACOWNIK DO SIECI WOD-KAN

DAMIAN TURCZYŃSKI F.H.U. DAMEKSDAMIAN TURCZYŃSKI F.H.U. DAMEKS
Katowice

Zakres obowiązków: Praca przy budowie sieci kanalizacji deszczowych, sanitarnych, sieci wodociągowych. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych staż pracy ogółem - lata: 2 p, Wymagane doświadczenie min. 2 lata...