Filtruj

Praca Monter Sieci Wod Kan - Henryków

1-3 z 3 ofert pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY / MONTER SIECI WOD.KAN

HYDRORAZ PIOTR BERLIŃSKI, PRZEMYSŁAW HUDY S. C.HYDRORAZ PIOTR BERLIŃSKI, PRZEMYSŁAW HUDY S. C.
Henryków

Zakres obowiązków: PRACE BUDOWLANE. PRACE MONTERSKIE WODNO- KANALIZACYJNE. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI WYNAGRODZENIA Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Operator koparkoładowarki uprawnienie - Operator koparki jednonaczyniowej kl. III umiejętność - monter sieci wodnych i ...

03.04.202403.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Henryków

PRACE BUDOWLANE. PRACE MONTERSKIE WODNO- KANALIZACYJNE. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI WYNAGRODZENIA...

monter instalacji

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.
Grodków

Firma zajmująca się budową sieci ciepłowniczych poszukuje kandydatów na stanowisko Mufiarz. Kim jest Mufiarz? To po prostu monter odpowiedzialny za łączenie rur sieci ciepłowiniczych! Atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet dodatków i benefitów oraz stabilne zatudnienie - to wszystko czeka na Ciebie...

11.04.202411.04.2024