Filtruj

Praca Monter Sieci Wod Kan - Lisia Góra

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER I KONSERWATOR SIECI WOD.-KAN. (O)

GMINNA SP. Z O.O.GMINNA SP. Z O.O.
Lisia Góra

Zakres obowiązków: Monter i konserwator sieci wod.-kan. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Praca w Lisiej Górze od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00 (w prz...

20.06.202420.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Operator koparki/Monter sieci wod kan zewnętrzne

MARCINMARCIN
Tarnów

Obowiązki: Prace ziemne i budowlano-drogowe. Obsługa koparki, koparko-ładowarki oraz innych maszyn budowlanych. Pracę przy montowaniu sieci wod kan Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu. Przestrzeganie zasad BHP. Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu. Praca przy drogach, w tym...

06.06.202406.06.2024
od 1 zł

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (WOD-KAN, C.O.)

WENT-SERWISWENT-SERWIS
Dębica

Firma WENT-SERWIS zatrudni pracowników na stanowisko: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych Miejsce pracy Dębica + DELEGACJA NA TERENIE POLSKI Twój zakres obowiązków wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, grzewczych w obiektach budowlanych, w nowych obiektach...

20.05.202420.05.2024