Filtruj

Praca Monter Sieci Wod Kan - Łódź

1-2 z 2 ofert pracy

Monter wod-kan / Hydraulik, sieci zewnętrzne

nowa oferta
PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.
Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca przy : - kanalizacji sanitarnej, deszczowej, sieciach wodociągowych oraz cieplnych. - cięcie i podłączanie rur. WYMAGANIA: dyspozycyjność, samodzilność, doświadzcenie OFERUJEMY: zapraszamy do kontaktu warto zadwonić i umowic na spotkanie...

10.05.202410.05.2024

Praca Łódź, Monter wod-kan / Hydraulik, sieci zewnętrzne, podwykonawcy

BERKER DOMINIS SP. Z O.O.BERKER DOMINIS SP. Z O.O.
Łódź

Dzwoń jak masz czas, pisz SMS „wod-kan Łódź” oraz znajdziesz nas na WhatsApp. Polska firma z Łodzi, zajmująca się instalacjami zewnętrznymi, zatrudni Montera wod-kan (sieci zewnętrzne)/Hydraulika, Instalatora. Nawiążę współprace z podwykonawcami. Stawka do ustalenia. Zatrudnienie bez agencji. Praca ...

07.05.202407.05.2024