Filtruj

Praca Monter Sieci Wod Kan - Wólka Panieńska

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER SIECI ZEWNĘTRZNYCH WOD-KAN

INSTALATORSTWO SANITARNE SP. Z O.O.INSTALATORSTWO SANITARNE SP. Z O.O.
Wólka Panieńska

Zakres obowiązków: Montaż sieci wodno-kanalizacyjnych, sporządzanie zapotrzebowania na materiały dla wykonania robót montażowych i naprawczych, wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych w istniejących sieciach wodociągowych. Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe umiejętność - komunika...

23.08.202423.08.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Brygadzista - Monter sieci wod. -kan.

ZRB W ZAMOŚCIUZRB W ZAMOŚCIU
Zamość

Firma budowlana zatrudni pracownika na stanowisko:Brygadzista - Monter sieci wod. - kan.Wymagania: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku albo do przyuczenia brygadzista - umiejętność obsługi niwelatora lub do przyuczenia prawo jazdy kat. B Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia atrakcyjne w...

27.08.202427.08.2024