Filtruj

Praca Monter Sieci - Jarocin

1-3 z 3 ofert pracy

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE AT INWEST SP. Z O.O.PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWE AT INWEST SP. Z O.O.
Jarocin

Zakres obowiązków: pomoc w montażu instalacji elektrycznej w obiektach przemysłowych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe uprawnienie - Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym powyżej 1 kV...

06.06.202406.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER SIECI INSTALACJI GAZOWYCH STAL./PE, WOD.-KAN.

ANDRZEJ DEMBIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH OL-GAZANDRZEJ DEMBIŃSKI PRZEDSIĘBIORSTWO URZĄDZEŃ GRZEWCZYCH OL-GAZ
Jarocin

Zakres obowiązków: zgrzewanie rur PE, wykonywanie istalacji wod.- kan., gaz., c.o. Wymagania: wykształcenie - podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B + E umiejętność - KURS PRAWA JAZDY B doświadczenie przy robotach wod.-kan., gaz....

03.06.202403.06.2024

MONTER SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH

Jarocin

Zakres obowiązków: Według zawodu. Wymagania: wykształcenie - średnie zawodowe...

09.05.202409.05.2024