Filtruj

Praca Monter Sieci - Zawada

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - SIECI I PRZYŁĄCZA GAZOWE (O)

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WZOREK MARCIN I MICHAŁ WZOREK S. C.FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WZOREK MARCIN I MICHAŁ WZOREK S. C.
Zawada

Zakres obowiązków: Monter instalacji sanitarnych - sieci i przyłącza gazozwe Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku, prawo jazdy kat. B. Praca na terenie woj. małopolskiego od poniedziałku do piątku w...

10.05.202410.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter sieci zewnętrznych

ANDRZEJANDRZEJ
Prudnik

Firma AK-budownictwo Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiskach : monterów sieci zewnętrznych (kanalizacyjne, wodociągowe) pracownik budowlany Praca na budowach na terytorium Opolszczyzny. CV proszę wysyłać na adres e-mail Kontakt telefoniczny pn-pt w godz. 7:00-15:00 pod nr tel. 66*****...

22.04.202422.04.2024