Filtruj

Praca Monter Spawacz - Częstochowa

1-3 z 3 ofert pracy

SPAWACZ, PRACOWNIKA DO OGRODZEŃ, PRACA FIZYCZNA

CENTROSPAWCENTROSPAW
Częstochowa

Firma CENTROSPAW zatrudni osoby na stanowisko do produkcji bram, balustrad, ogrodzeń,ogrodzeń betonowych:- spawacz- ślusarz- monter ogrodzeń- praca fizycznaOFERUJEMY;- umowa o prace na pełen etat- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności- czas pracy 8-10 godzinWYMAGANIA;- prawo jazdy kat.B- umiejętno...

29.04.202429.04.2024

Monter instalacji gazowych - hydraulik

ZAKŁAD INSTALACJI SIECI SANITARNYCH I TELETECHNICZNYCH S. C.ZAKŁAD INSTALACJI SIECI SANITARNYCH I TELETECHNICZNYCH S. C.
Częstochowa

Opis stanowiska:• usuwanie awarii gazowych w mieszkaniach (wymiana instalacji skręcanych na spawane) oraz CO, wod-kan.• naprawa instalacji gazowych• praca dodatkowa przy budowie rurociągów• przyjmę również całe brygady Wymagania:• doświadczenie w pracy przy gazociągach będzie dużym atutem• prawo jaz...

26.04.202426.04.2024

Monter konstrukcji stalowych

KALSPAWKALSPAW
Brzeziny Nowe

Firma Kalspaw zatrudni do produkcji konstrukcji spawanych monterów oraz spawaczy. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie. umowę o pracę Profesjonalne narzędzia do pracy pracę stacjonarną w Częstochowie ciągłość zatrudnienia Wymagana: Znajomość rysunku technicznego ( Podczas rozmowy kwalifikacyj...

23.11.202323.11.2023