Filtruj

Praca Monter Stali

1-3 z 3 ofert pracy

Monter/Nawijacz/Operator

Łódź

Oferta: Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na pełen etat Stawka bazowa + miesięczna premia do 500zł Stały dodatek za pracę w 4 brygadach - 887,32zł brutto + za pracę według grafiku w niedzielę 200% dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych w dodatkowy dzień Dwukrotnie wyższy dodatek za pracę w...

15.04.202415.04.2024

Monter/ka aparatury niskich napięć

Bukowno

Zakres obowiązków: Składanie niewielkich komponentów, montaż podzespołów Obsługa maszyn produkcyjnych Kontrola jakości produktu Wymagania: Zdolności manualne Zaangażowanie w pracę Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/montażu Oferujemy: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Podstawowe w...

19.03.202419.03.2024

MONTER/KA- praca bez doświadczenia.

Bukowno

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 201...

13.03.202413.03.2024