Filtruj

Praca Monter Stalowych - Tarnów

1-2 z 2 ofert pracy

MONTER (O)

nowa oferta
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ S. A.MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ S. A.
Tarnów

Zakres obowiązków: cięcie, montaż, szlifowanie rur stalowych średnic od DN25 do DN500, prace brukarskie, murarskie, ciesielskie Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie zawodowe, 2 lata stażu pracy. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w go...

08.05.202408.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

ŚLUSARZ/ MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH (O)

nowa oferta
F.P.U.H. TAR-STAL J. I J. KAWA SP. J.F.P.U.H. TAR-STAL J. I J. KAWA SP. J.
Sieradza

Zakres obowiązków: - ręczna lub mechaniczna obróbka elementów stalowych (cięcie na wymiar, szlifowanie, wiercenie) w oparciu o rysunek techniczny, - składanie elementów stalowych z półfabrykatów na warsztacie Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe zawód - Ślusarz* umiejętność - zna...

07.05.202407.05.2024