Filtruj

Praca Monter Stolarki Budowlanej - Chrzanów

1-3 z 3 ofert pracy

Monter stolarki budowlanej/ Pomocnik- montażysta drzwi

JANELZBUSINESSJANELZBUSINESS
Chrzanów

Dam pracę. Poszukiwany pracownik na stanowisko: Monter drzwi wewnętrznych/ zewnętrznych, Pomocnik- osoba do przyuczenia na Montera, Montaż modeli: Porta, Dierre, Wiśniowski, Erkado, Dre, Gerda, Pol-skone, Inter door, Domoferm. Praca w młodym zespole. Godziny pracy: 6-16, 7-17 od poniedziałku do piąt...

12.04.202412.04.2024
od 28 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter Stolarki Drzwiowej / Magazynier

DOBROMIRDOBROMIR
Oświęcim

DOBROMIR to nowoczesny sklep z sektora „DOM i OGRÓD” działający od 2003r. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Charakteryzuje Nas profesjonalne podejście do klienta oraz pozytywna atmosfera w pracy, dzięki czemu tworzymy zgrany zespół. Daj się po...

30.04.202430.04.2024

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ

Wadowice

Zakres obowiązków: prace obejmujące wszystkie czynności związane z montażem , obsługa stanowiska pracy Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodowe...

29.04.202429.04.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0186 s