Filtruj

Praca Monter Stolarki Budowlanej - Michałów-Reginów

1-3 z 3 ofert pracy

Monter stolarki budowlanej

JOANNAJOANNA
Michałów-Reginów

Do naszego zespołu poszukujemy osoby z doświadczeniem monterskim i predyspozycjami technicznymi . Zadania na stanowisku: przygotowanie i organizacja prac montażowych, montaż i serwis stolarki otworowej zgodnie z obowiązującymi standardami, prowadzenie dokumentacji montażowej, współpraca z inny...

12.07.202412.07.2024
od 6000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter konstrukcji aluminiowych

nowa oferta
NAABO S.C.NAABO S.C.
Nieporęt

Celem naszej firmy jest realizowanie wysokiej jakości usług montażowych i budowlanych z zakresu zabudowy tarasów, tworzenia ogrodów zimowych, montażu daszków szklanych, ścianek szklanych działowych i osłon przeciwsłonecznych. Poszukujemy Montera Stolarki Aluminiowej z doświadczeniem w zawodzie. Do...

06.08.202406.08.2024
od 6000 zł

CIEŚLA

nowa oferta
ACTIVA PREFAB SP. Z O.O.ACTIVA PREFAB SP. Z O.O.
Michałówek

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i montaż i demontaż szalunków oraz elementów przewidzianych do wbudowania w elementy prefabrykowane Inne prace ciesielskie związane z produkcją elementów prefabrykowanych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - Monter stolarki budowlanej umiej...

© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0165 s