Filtruj

Praca Monter Stolarki Budowlanej - Michałowice

1-2 z 2 ofert pracy

Monter Stolarki Budowlanej/ Pomocnik- Montażysta drzwi

JANELZBUSINESSJANELZBUSINESS
Michałowice

Dam pracę. Poszukiwany pracownik na stanowisko: Monter drzwi wewnętrznych/ zewnętrznych, Pomocnik- osoba do przyuczenia na Montera. Montaż modeli: Porta, Dierre, Wiśniowski, Erkado, Dre, Gerda, Pol-skone, Inter door, Domoferm. Praca w godzinach 6-16, 7-17 od poniedziałku do piątku. Oferuje: - umo...

22.11.202322.11.2023
od 30 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

CIEŚLA

ACTIVA PREFAB SP. Z O.O.ACTIVA PREFAB SP. Z O.O.
Michałówek

Zakres obowiązków: Przygotowywanie i montaż i demontaż szalunków oraz elementów przewidzianych do wbudowania w elementy prefabrykowane Inne prace ciesielskie związane z produkcją elementów prefabrykowanych Wymagania: wykształcenie - zasadnicze branżowe umiejętność - Monter stolarki budowlanej umiej...

09.09.202409.09.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0229 s