Filtruj

Praca Monter Stolarki Budowlanej - Przytyk

1-3 z 3 ofert pracy

Pomocnik/Monter stolarki budowlanej

TOMASZTOMASZ
Przytyk

Zatrudnię osobę na stanowisko POMOCNIKA/MONTERA STOLERKI BUDOWLANEJ. Główne obowiązki: Montaż stolarki okiennej PCV, ALU Montaż bram garażowych, drzwi wejściowych Montaż osłon okiennych Wymagania: Chęć do pracy i rozwoju Rzetelność i obowiązkowość Kultura osobista Prawo jazdy kat. B Mile w...

08.04.202408.04.2024
od 4500 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

128 - MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ

Sokolniki Suche

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe obsługa prostych narzędzi budowlanych...

25.04.202425.04.2024

MONTER STOLARKI ALUMINIOWEJ

P.R.B. ZAWISZAP.R.B. ZAWISZA
Radom

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Zawisza Sp. z o.o. w Radomiu zatrudni pracownika na w/w stanowisko.ZAKRES OBOWIĄZKÓW:• montaż produktów stolarki okienno-drzwiowej, praca na produkcji i montażuWYMAGANIA:•doświadczenie na podobnym stanowisku,•znajomość systemów aluminiowych,•dokładność i precyzja...

02.04.202402.04.2024