Filtruj

Praca Monter Stolarki - Malbork

1-3 z 3 ofert pracy

SKŁADANIE - MONTAŻ RAM I OKIEN PCV ALUMINIUM - HOLANDIA

KARIERA W HOLANDIIKARIERA W HOLANDII
Malbork

Dla naszych klientów w Holandii poszukuję zmotywowanych osób do pracy w szerokopojętej branży stolarki okiennej.- Składanie ram i okien PCV, aluminium na hali - Montaż drzwi, ram i okien PCV, drewno, aluminium- Stolarz drzwi okna drewniane- Serwisant, monter drzwi garażowych (Condoor i Novoferm)- Mo...

02.04.202402.04.2024

MONTER OKIENNY

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE VIVEN MIŁOSZ BARANPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE VIVEN MIŁOSZ BARAN
Tczew

Zakres obowiązków: - Kompleksowe prace związane z montażem stolarki okiennej. - Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 500-079-796 lub przesłanie CV na adres e-mail: viventczew@wp.pl Wymagania: wykształcenie - zasadnicze zawodo...

17.04.202417.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter okienny

Tczew

- Kompleksowe prace związane z montażem stolarki okiennej. - Wynagrodzenie do uzgodnienia z Pracodawcą Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny 500-079-796 lub przesłanie CV na adres e-mail: viventczew@wp.pl...

18.03.202418.03.2024