Filtruj

Praca Monter Urzadzen Elektrycznych - Myszków

1-3 z 3 ofert pracy

Monter urządzeń elektrycznych

KADRYKADRY
Myszków

Jesteśmy jednym z największych producentów urządzeń dla energetyki zawodowej w województwie śląskim, w związku z rozwojem firmy poszukujemy: MONTERA URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH . Zakres obowiązków · montaż elektryczny i mechaniczny aparatury średniego i niskiego napięcia w zakładzie · montaż urządzeń...

07.06.202407.06.2024
od 5000 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Ślusarz – Mechanik w Sekcji Utrzymania Pojazdów Kolejowych

PGE ENERGETYKA KOLEJOWA S. A.PGE ENERGETYKA KOLEJOWA S. A.
Dąbrowa Górnicza

Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub techniczne o kierunku mechanicznym lub pokrewnym Doświadczenie na stanowisku mechanik-monter maszyn i urządzeń Chęć nauki i rozwoju, zaangażowanie i otwartość na pracę w zespole Wysoka świadomość bezpieczeństwa w pracy Mile widziane Uprawnienia elektryczne Upraw...

13.06.202413.06.2024

Monter maszyn i urządzeń

RADOSŁAW J.RADOSŁAW J.
Chruszczobród

Twój zakres obowiązków: Prace montażowe nowych i modyfikowanych maszyn i urządzeń Prace ślusarskie Wyjazdy do Dostawców i Klientów Dbanie o warsztat i teren firmy Nasze wymagania: Umiejętności związane z pracami warsztatowymi: montaż, podstawowe prace ślusarskie Dbanie o estetykę wykonanych p...

02.06.202402.06.2024
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,0566 s