Filtruj

Praca Monter Urzadzen - Brodnica

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER

nowa oferta
Brodnica

Zakres obowiązków: Przygotowanie terenu pod inwestycję, wykonywanie przewiertów w przegrodach budowlanych, wykuwanie, wyburzanie, wywóz gruzu, wykonywanie i modernizowanie instalacji, instalacja wykonywanych systemów, uruchamianie urzadzeń wraz z udzielaniem instruktarzu użytkowania klientom. Wyma...

29.04.202429.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zatrudnimy montera automatyki przemysłowej

ROBERTROBERT
Brodnica

Firma ERAmatic od 10 lat zajmuje się projektowaniem, instalacją oraz utrzymaniem systemów automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia kadrę inżynierską zajmującą się projektowaniem szaf sterowniczych, tworzeniem oprogramowania sterującego oraz wizualizacji procesów technologicznych. Zatrudniamy równi...

10.04.202410.04.2024

Monter, serwisant pomp ciepła / fotowoltaiki

GRUKO.PLGRUKO.PL
Brodnica

Firma FREON jestfirmą zajmującą się montażem, oraz usługami przeglądów i serwisowaniem klimatyzacji, pomp ciepła oraz fotowoltaiki. Posiadane przez nas kilkuletnie doświadczenie w branży pozwala dbać o komfort naszych klientów proponując im najnowsze rozwiązania w zakresie klimatyzacji, pomp ciepła ...

21.11.202321.11.2023
od 4000 zł