Filtruj

Praca Monter Urzadzen - Elbląg

1-3 z 3 ofert pracy

Młodszy monter/Monter urządzeń ciepłowniczych

EDYTA JASTRZĘBSKAEDYTA JASTRZĘBSKA
Elbląg

Twój zakres obowiązków Wykonywanie prac związanych z usuwaniem awarii, eksploatacją i remontami w węzłach i komorach ciepłowniczych Naprawa, montaż i wymiana armatura armatury hydraulicznej Wyłączanie, opróżnianie, napełnianie i uruchamianie instalacji wewnętrznych oraz węzłów ciepłowniczych Mon...

07.06.202407.06.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

NAUCZYCIEL PRAKTYCZNEJ NAUKI ZAWODU - OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH, ŚLUSARZ I MECHANIK MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ

nowa oferta
CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W MALBORKUCENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ W MALBORKU
Malbork

Zakres obowiązków: praktyczna nauka zawodu Wymagania: wykształcenie - średnie branżowe wykształcenie zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14.09.2023 w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli...

14.06.202414.06.2024

Monter / serwisant urządzeń klimatyzacji - DATPOL Thermal

DATPOL SP. Z O.O.DATPOL SP. Z O.O.
Malbork

Montaż klimatyzacji w domach, mieszkaniach, biurach. Praca z podnośnika / rusztowania. Doświadczenie w montażu / serwisie wymagane....

05.06.202405.06.2024
od 28 zł