Filtruj

Praca Monter Wentylacji Klimatyzacji - Jabłonki

PRACA DLA monterów wentylacji / klimatyzacji do Niemiec OD ZARAZ!

MARCELAMARCELA
Jabłonka

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - instalacja systemów wentylacji i klimatyzacji w nowych budynkach, szkołach, sklepach WYMAGANIA: · udokumentowanie doświadczenia w zakresie min. 3 lata · umiejętność czytania dokumentacji budowlanej · bardzo dobra organizacja pracy, · sumienność i odpowiedzialność, · umiej...

06.06.202406.06.2024
od 21000 zł
Umowa o dziełoumowa o dzieło

Zatrudnię mantera lub pomocnika

TOMASZTOMASZ
Łódź

Firma instalacyjna zatrudni samodzielnego montera instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, hydraulika) lub osobę bez doświadczenia, która chce nauczyć się fachu. Praca głównie na terenie Łodzi. Wymagane jest prawo jazdy. Wynagrodzenie wypłacane jest tygodniowo. Osoby zainteresowane proszę o...

08.04.202408.04.2024
od 20 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter, serwisant instalacji klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła

PAULINAPAULINA
Piątkowisko

Witaj, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko pomocnik montera lub samodzielnej osoby z branży HVAC . Mile widziani również Elektrycy Hydraulicy chętni zdobyć wiedze w naszej branży. Prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jaki...

04.03.202404.03.2024
od 4000 zł