Filtruj

Praca Monter Wentylacji Klimatyzacji - Kielce

1-3 z 3 ofert pracy

Zatrudnię montera klimatyzacji wentylacji

MATEUSZMATEUSZ
Kielce

Firma zatrudni montera klimatyzacji. Sporadycznie trafiają się proste układy wentylacji. Głównie zależy nam na osobie doświadczonej z uprawnieniami F-GAZ i SEP do 1 KV. Do obowiązków będzie należeć: Montaż układów klimatyzacji Split i multi split. Montaż układów mini VRF. Umiejętność lutowania ...

20.05.202420.05.2024
od 35 zł
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter klimatyzacji / wentylacji

KADRYKADRY
Kielce

Zakres obowiązków: Montaż, przeglądy oraz naprawy urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych Pomoc w wykonywaniu montażu instalacji urządzeń klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych Wymagania: Sprawność fizyczna, brak przeciwskazań do pracy na wysokości pow. 3m Prawo jazdy kat. B Samodzielność ...

29.04.202429.04.2024

Monter instalacji wentylacji

ANDRZEJANDRZEJ
Nowiny

Poszukujemy pracownika na stanowisko: MONTER INSTALACJI WENTYLACJI/KLIMATYZACJI Działamy w branży Instalacji Sanitarnych ( Wentylacja mechaniczna, grawitacyjna, Instalacje Klimatyzacji). OPIS STANOWISKA PRACY: Praca na terenie województwa Świętokrzyskiego. Montaż wentylacji mechanicznej, grawit...

15.05.202415.05.2024