Filtruj

Praca Monter Wyposazenia Okretowego

Wynagrodzenie
1-2 z 2 ofert pracy

MONTER ŚLUSARSKIEGO WYPOSAŻENIA OKRĘTOWEGO

REMONTOWA SHIPBUILDING S. A.REMONTOWA SHIPBUILDING S. A.
Gdańsk

Zakres obowiązków: Montaż i prefabrykacja wyposażenia okrętowego, takich jak pokrywy, włazy, drzwi, okna, schody, barierki, fundamenty, wyposażenie pokładowe i inne konstrukcje stalowe oraz montaż urządzeń na podstawie powierzonej dokumentacji. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 6:30...

30.04.202430.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter Kadłubów Okrętowych lub Wyposażenia w Norwegii

BEATABEATA
Szczecin

Firma Rem Pol Resources Norway AS poszukuje Monterów Kadłubów Okrętowych do pracy na stoczni koło Alesund w Norwegii. Wymagania: znajomość rysunku technicznego oraz doświadcznie co najmniej 3 - letnie Oferujemy: norweską umowę o pracę dietę atrakcyjne wynagrodzenie darmowe zakwaterowanie rot...

29.04.202429.04.2024