Filtruj

Praca Monter - Aleksandrów

1-2 z 2 ofert pracy

Monter

nowa oferta
SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O.
Aleksandrów Łódzki

Monter Twój zakres obowiązków montaż modułów elektrycznych na podstawie instrukcji, przy wykorzystaniu narzędzi ręcznych takich jak: klucze, wkrętaki, klucz dynamometryczny. Nasze wymagania doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym, dbałość o jakość wykonyw...

11.05.202411.05.2024

MECHANIK

CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O.CERAMIKA PARADYŻ SP. Z O.O.
Tomaszów Mazowiecki

Zakres obowiązków: kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń, naprawa montaż, demontaż. konserwacja, remonty i przeglądy przydzielonych maszyn i urządzeń,opracowywanie planu napraw maszyn i urządzeń, uzupełnianie dokumentacji związanej z naprawami oraz konserwacją parku maszynowego, wykonywanie ...

10.05.202410.05.2024