Filtruj

Praca Monter - Kamienna

1-3 z 3 ofert pracy

Praca -Monter urządzeń i instalacji energetycznych -palacz

TAURON CIEPŁO SP. Z O.O.TAURON CIEPŁO SP. Z O.O.
Kamienna Góra

TAURON Ciepło sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Monter urządzeń i instalacji energetycznych -palacz Numer ref. TC/2024/05/17 Miejsce pracy: Kamienna Góra Zadania: Obsługa sieci ciepłowniczych, węzłów cieplnych i kotłowni gazowych ciepłowni Tauron Ciepło w Kamiennej Górze Obsługa ...

28.05.202428.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

128 - MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Skarżysko-Kamienna

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu Wymagania: wykształcenie - podstawowe znajomość elementów konsrukcji, zdolności techniczne i manualne, dokłdaność i dyspozycyjność...

24.05.202424.05.2024

pracownik produkcji montażu-\u003E praca od zaraz-\u003E pakiet benefitów

RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O.

Szukasz pierwszej pracy albo masz już doświadczenie w branży produkcyjnej i chcesz pracować w rekomendowanej firmie w Starachowicach? Dołącz już dziś do Randstad i aplikuj przez formularz lub wyślij sms o treści MONTER , a my do Ciebie oddzwonimy i porozmawiamy o szczegółach. oferujemy wynagrodz...

23.05.202423.05.2024