Filtruj

Praca Monter - Kutno

1-3 z 3 ofert pracy

Serwisant / Monter

AGENCJA PRACY GOWORK.PLAGENCJA PRACY GOWORK.PL
Kutno

Serwisant / Monter Obowiązki bieżąca naprawa i serwis, raportowanie działań, montaż części elektronicznych, Wymagania potrafisz naprawić sprzęt mechaniczny i eklektyczny, OPCJONALNIE: posiadasz doświadczenie w obsłudze zakładów branży spożywczej dotyczące obsługi systemów mycia, posiadasz min. średn...

26.04.202426.04.2024

MONTER STOLARKI Z PCV

PETECKI SP. Z O.O.PETECKI SP. Z O.O.
Gostynin

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do produkcji stolarki PCV. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe Mile widziane doświadczenie zawodowe...

Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER STOLARKI ALUMINIOWEJ

Gostynin

Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do produkcji stolarki aluminiowej. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe mile widziane doświadczenie zawodowe...