Filtruj

Praca Monter - Przemyśl

1-3 z 3 ofert pracy

Monter stolarki aluminiowej– Belgia

KLAVER SP. Z O.O.KLAVER SP. Z O.O.
Przemyśl

Masz doświadczenie przy montażu okien i drzwi? Znasz angielski lub niderlandzki w stopniu komunikatywnym? Aplikuj do nas, mamy dla ciebie świetną ofertę!!! Wymagania: - znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym - kwalifikacje lub/ i doświadczenie w montażu okien i drzwi BV, ...

30.04.202430.04.2024

MONTER WENTYLACJI

nowa oferta
CENTRALNA BAZA OFERT PRACYCENTRALNA BAZA OFERT PRACY
Żurawica

Numer oferty: StPr/24/0420Obowiązki:Montaż instalacji sanitarnych (wentylacji, wody technologicznej)Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:brak lub niepełne podstawowePozostałe wymagania:Mile widziane prawo jazdy kat. B. Możliwość przyuczenia do zawodu. Dyspozycyjność, gotowość do pracy w deleg...

06.05.202406.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

nowa oferta
KONTAKT PRZEZ OHPKONTAKT PRZEZ OHP
Jarosław

Zakres obowiązków: Przygotowywanie do montażu elementów stalowych, montaż konstrukcji i podzespołów Wymagania: Chęci do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji....