Filtruj

Praca Monter - Zalesie

1-3 z 3 ofert pracy

Monter maszyn/spawacz REV/05/24

nowa oferta
WEEGREEWEEGREE
Zele

Monter maszyn/spawacz Miejsce pracy: Zele, Belgia Stawka: 2400-2500€ Zakwaterowanie: dofinansowane Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie/ znajomość rysunku technicznego / język angielski / prawo jazdy Opis stanowiska: praca w firmie specjalizującej się w produkcji maszyn elektrycznych, pneumatycznych...

07.05.202407.05.2024

Monter-spawacz maszyn przemysłowych

nowa oferta
Zele

Monter-spawazc maszyn przemysłowych Miejsce pracy: Zele, Belgia Stawka: 2400-2500 EUR Zakwaterowanie: dofinansowane Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie/ znajomość rysunku technicznego / język angielski / prawo jazdy Opis stanowiska: praca w firmie specjalizującej się w produkcji maszyn elektrycznyc...

Monter/ Operator maszyn/ Magazynier z UDT - praca stała z darmowym transportem!

GI GROUP POLAND S. A.GI GROUP POLAND S. A.
Łask

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: transport materiałów, przewożenie surowców oraz gotowych komponentów pomiędzy różnymi obszarami produkcji załadunek i rozładunek przy użyciu wózka widłowego zaopatrywanie linii produkcyjnych w niezbędne materiały i komponenty montaż elementów na produkcji obsługa maszyn produkcyjn...

05.05.202405.05.2024
Umowa o pracę tymczasowąumowa o pracę tymczasową
© 2024 MegaPraca.pl
Page load: 0,2213 s