Filtruj

Praca Monterow - Lębork

Zatrudnimy monterów instalacji fotowoltaicznych bez doświadczenia

B&Z PROENERGY S. C.B&Z PROENERGY S. C.
Lębork

Obowiązki: Kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznych na wysokościach lub na ziemi Rzetelna i terminowa realizacja zleceń Wykonywanie zamówień zgodnie z otrzymanym projektem Oczekiwania: Dużo pozytywnego nastawienia i chęci do pracy a reszty Cię nauczymy! Mile widziane doświadczenie w bran...

08.04.202408.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Monter/pomocnik rusztowań praca od zaraz (Niemcy )

535353850535353850
Lębork

Witam. Szukam osób chętnych do pracy za granicą. Praca przy montażu i demontażu rusztowań. -Praca od zaraz -Zakwaterowanie plus wszystkie opłaty związane z noclegiem darmowe...

04.04.202404.04.2024
od 13000 zł
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Monter urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła

MARKLIM MARCIN PLESIAKMARKLIM MARCIN PLESIAK
Sierakowice

OFERTA PRACY W związku z dynamicznym rozwojem firma MARKLIM Marcin Plesiak poszukuje pracownika na stanowisko: Pracownik fizyczny – monter, serwisant urządzeń chłodniczych, klimatyzacji i pomp ciepła Główne zadania: - montaż klimatyzacji w lokalizacji wskazanej przez klienta - montaż niezbędny...

13.04.202413.04.2024