Filtruj

Praca Monterow - Staszów

1-3 z 3 ofert pracy

MONTER

nowa oferta
CASS CONSTRUCTION AND STEEL STRUCTURES SP. Z O.O.CASS CONSTRUCTION AND STEEL STRUCTURES SP. Z O.O.
Staszów

Zakres obowiązków: Montaż konstrukcji stalowtch, zbiorników oraz płyt warstwowych. Praca na terenie Belgii i Holandii. Wymagania: wykształcenie - podstawowe umiejętność - obsługa zwyżek umiejętność - Certyfikat VCA/SCC, znajomość rysunku technicznego staż pracy ogółem - lata: 3 Mile widziana znaj...

25.04.202425.04.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Praca dla MONTERÓW SYSTEMEM Swagelok (fi 6,8,10)

ROBERTKORABROBERTKORAB
Ruszcza-Kolonia

Nawiążę współpracę z monterami doświadczonymi w pracy systemem Swagelok (fi 6,8,10).Praca w Niemczech, w okolicy Lipska od połowy / końca maja przez około 2 lata (200 godzin miesięcznie).Wymagania:- własna działalność gospodarcza- zwolnienie z podatku budowlanego w Niemczech (Freistellungsbescheinig...

19.04.202419.04.2024
Samozatrudnieniesamozatrudnienie

Monterów domów modułowych. dekarza, pracowników do elewacji.

KAROL MAZURKAROL MAZUR
Smogorzów

Firma zatrudni monterów i budowlańców do budowy domów modułowych. Także do przyuczenia. Na miejscu w hali. Praca stała od zaraz. Umowa o pracę. Pełne zaplecze i wsparcie. Wynagrodzenie stałe plus Premie. Dołącz do nas. Smogorzów. Dwanaście km od Puław. Przystanek komunikacji miejskiej MZK Puławy 50m...

17.04.202417.04.2024
od 4000 zł