Filtruj

Praca Mostostal - Katowice

1-3 z 3 ofert pracy

Kierownik robót teletechnicznych

POLIMEX MOSTOSTAL S. A.POLIMEX MOSTOSTAL S. A.
Katowice

Twój zakres obowiązków:- generalna realizacja inwestycji dot. budowy bloku gazowo-parowego w Rybniku,- sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji technicznej,- nadzór nad poprawnością rozwiązań technicznych tworzonych koncepcji, projektów i innych opracowań,- sprawdzanie kosztorysów, rozliczanie podwyko...

08.04.202408.04.2024

Malarz konstrukcji stalowych/Śrutowacz

MOSTOSTAL ZABRZE KONSTRUKCJE PRZEMYSŁOWE S. A.MOSTOSTAL ZABRZE KONSTRUKCJE PRZEMYSŁOWE S. A.
Zabrze

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. z siedzibą w Zabrzu poszukuje pracownika na stanowisko Malarz konstrukcji stalowych/Śrutowacz Zakres obowiązków: zabezpieczenie i przygotowanie konstrukcji do procesu śrutowania, śrutowanie elementów konstrukcji stalowych, przygotowanie powierzchni e...

04.03.202404.03.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Zbrojarz/Cieśla- ищем кандидатов из Беларуси

CONNEX LTD SP. Z O.O.CONNEX LTD SP. Z O.O.
Tychy

OPIS Фирма, занимающаяся строительными работами по всей Польше, ищет разнорабочих, арматурщиков и плотников для выполнения строительных работ на инженерных сооружениях для наших генподрядчиков STRABAG, Budimex, Mostostal, PORR. Мы также ищем целые бригады. Требования: · хорошая организация работы...

12.02.202412.02.2024
od 6000 zł