Filtruj

Praca Mostostal - Rybnik

1-2 z 2 ofert pracy

INŻYNIER BUDOWY

nowa oferta
POLIMEX MOSTOSTAL S. A.POLIMEX MOSTOSTAL S. A.
Rybnik

Zakres obowiązków: Nadzór i koordynacja prac nad odcinkami robót przy budowie bloku gazowo-parowego elektrowni Rybnik. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z pracodawcą. Podania składać e-mailem: justyna.urban@polimex.pl Wymagania: wykształcenie - budowlane wyższe (w tym licencjat) staż pracy ogółem...

24.05.202424.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

Pomoc Malarza (Panie/Panowie) – produkcja konstrukcji stalowych

MOSTOSTAL ZABRZE KONSTRUKCJE PRZEMYSŁOWE S. A.MOSTOSTAL ZABRZE KONSTRUKCJE PRZEMYSŁOWE S. A.
Zabrze

Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. z siedzibą w Zabrzu poszukuje pracownika na stanowisko: Pomoc Malarza (Panie/Panowie) – produkcja konstrukcji stalowych Zakres obowiązków: zabezpieczenie i przygotowanie konstrukcji stalowych do procesu malowania, oklejanie i zabezpieczanie powierz...

23.05.202423.05.2024