Filtruj

Praca Motoryzacja - Płock

Płock Przedstawiciel wypożyczalni samochodów-kierowca(godziny 13-23)

KAIZEN RENTKAIZEN RENT
Płock

Nasza historia Kaizen Rent to młoda i dynamiczna firma, działająca w branży Rent a Car od sześciu lat. Ofertę elastycznego wynajmu krótko- i średnioterminowego pojazdów, kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych, proponując rozwiązania skrojone na miarę. Geneza Kaizen Rent leż...

06.06.202406.06.2024
Umowa zlecenieumowa zlecenie

Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna

MOTPOL SP. Z O.O. SP. K.MOTPOL SP. Z O.O. SP. K.
Płock

Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna Twój zakres obowiązków Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami na powierzonym obszarze Aktywna sprzedaż oraz opieka nad obecnymi klientami firmy Pozyskiwanie nowych klientów oraz inicjowanie działań wspierających sprzedaż Realizowanie profesjonalnego ...

25.05.202425.05.2024

PRACOWNIK BIUROWY

MOTOR-LAND MAŁGORZATA PAWLAKMOTOR-LAND MAŁGORZATA PAWLAK
Płock

Zakres obowiązków: Obsługa biura, dokumentów, internetu. Wymagania: wykształcenie - brak lub niepełne podstawowe uprawnienie - Prawo jazdy kat. B bardzo dobra znajomość Internetu, pasja do motoryzacji...

21.05.202421.05.2024