Filtruj

Praca Mowi S A - Milicz

1-2 z 2 ofert pracy

WYCHOWAWCA

nowa oferta
RAZEM DLA DZIECIRAZEM DLA DZIECI
Wszewilki

Zakres obowiązków: całodobowa opieka nad dziećmi Miejsce pracy: ul. Sulmierzycka 89, 56-300 Wszewilki i/lub ul. Kwiatowa 1, 56-320 Krośnice (do dogadania) Sysytem czasu pracy: trzyzmianowy, ciągły, 8-15, 15-7, 22-8 (4 dni pracy w tygodniu) Wymagania: wykształcenie - wyższe (w tym licencjat) język o...

15.05.202415.05.2024
Umowa o pracęumowa o pracę

KIEROWCA-MAGAZYNIER

PUNKT HANDLOWO-USŁUGOWY JAROSŁAW FABISIAKPUNKT HANDLOWO-USŁUGOWY JAROSŁAW FABISIAK
Bestwin

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. C (w przypadku braku uprawnień kierowcy i aktualnych badań ich uzyskanie zapewnia pracodawca), j. polski komunikatywny Zakres obowiązków: prace magazynowe, zała...

14.05.202414.05.2024