Filtruj

Praca Ms Administrator - Płock

1-3 z 3 ofert pracy

Brygadzista

STALMECHSTALMECH
Stara Biała

BrygadzistaZakres obowiązków:- Koordynowanie pracy zespołu i zapewnienie efektywnego działania w trakcie zmiany- Zapewnienie ciągłości procesów poprzez prawidłowy nadzór i obsługę instalacji, maszyn, urządzeń- Przestrzeganie przepisów BHP i OŚ-Monitorowanie wydajności i jakości pracy pracowników- Ko...

29.05.202429.05.2024

Zatrudnię Windykatora Terenowego

PROFI CREDIT POLSKA S. A.PROFI CREDIT POLSKA S. A.
Płock

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodowąWINDYKATOR TERENOWYObszar działania : Pł...

27.05.202427.05.2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu

KAMILKAMIL
Gostynin

OPIS Piekarnia Dubielak Sp. z o.o. jesteśmy regionalnym producentem pieczywa. Na rynku działamy od 30 lat. Nasza sprzedaż opiera się głównie o sklepy firmowe. Staramy się codziennie zapewnić Naszym klientom szeroki wybór świeżych wypieków od chleba i słodkich bułek, po ciasta i słone przekąski. Po...